Hakkımızda

Anasayfa \ Hakkımızda

Özlem ÖZBEK

İşletme Fakültesinden mezun oldum. Mali Müşavirlik bürosunda dört yıl boyunca muhasip  olarak çalıştım. ÇEDEKO(çevresel değerleri koruma derneği) olarak EKAKAP evsel katı atıkların kaynağında ayrıştırılması projesini yürütülmesine katkıda bulundum.

2010 – 2011 yılında Malatya Valiliği İl Özel İdaresi’nin kazanmış olduğu Avrupa Birliği Hibe Fonu’nca desteklenen Kadın İstihdamı projesinin yürütülmesinde yer aldım  ileri ki yıllarda gerekli eğitimlere katılarak TSE HİZMET YETERLİLİK  BELGESİ almaya hak kazandım ve  Kendi işimi kurarak yeni iş yeri açmak isteyen girişimcilere yardımcı olmaya başladım.

İlimizde birçok girişimci projesine imza attıktan sonra Tarım ve Hayvancılık projelerinde de çok önemli ekiplerde görev aldım.

Fırat Kalkınma Ajansınca desteklenen bazı projelerin yazılmasında ve yürütülmesinde görev yaptım, kendi işini kurmak isteyen ya da var olan işyerlerinin büyütülmesi noktasında birçok firmaya çeşitli kazanımlar sağladım. SODES (Sosyal Destek Projeleri) çerçevesinde ilimizde birçok sivil toplum kuruluşuyla birlikte proje hazırlamaları ve yürütmeleri konusunda yardımcı oldum.

Metal Sektörü kobilerinde Verimli İstihdam İçin Yeni Vizyon projesinde Malatya Madeni Eşya Sanatkarları oda üyelerine 07.02.2011 – 04.03.2011 tarihleri arasında Muhasebe ve Finansal Yönetim derslerinde  eğitmen olarak görev aldım.

 

× Nasıl yardımcı olabiliriz ?